Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

+15
ioanaviorela
hyaviv
andra
Crissy86
Miha60
dory
crina
Mary
VarTat
aneta
minzu.nadia
duchess
catinca
cherie
Irina
19 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Irina Mar Sept 30, 2014 9:03 am

Nadia, felicitari pentru fotografii, sint deosebite I love you
Mary, ar fi pacat sa nu participi. Poti sa apari tu in fotografie, deja te cunoastem si e o dovada suficienta Idea

Irina


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de crina Mar Sept 30, 2014 9:36 am

Nadia frumoase poze.
crina
crina


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Mar Sept 30, 2014 4:08 pm

Nu -am pozat nici eu alaturi de obiecte, am doar marturie un prosop cusut de mine. Am poza din timpul lucrului.
Pot participa si inafara concursului, mai ales ca nici nu am fost prea inspirata(deloc) la facutul pozelor.
Ce va prezint aici e cea mai inspirata.
Ornamente lucrate cu suisse broderie.
Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Wl24k8
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Mar Sept 30, 2014 4:46 pm

Inca o poza, fara dovada. Aici e doar din cauza tabletei..cu care in ultimul timp am de a face, calculatorul nu il mai deschid, iar aparatul e de acum fara baterii.
Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 2lcn0hd
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Mar Sept 30, 2014 4:51 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 2dl3hbd
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Mar Sept 30, 2014 4:53 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 21ltzr8
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de minzu.nadia Mar Sept 30, 2014 4:54 pm

Mary, ce bijuterii ai tu acolo!!! zambet
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Mar Sept 30, 2014 4:58 pm

Multumesc, Nadia. Mileurile tale sunt foarte frumoase,mfrumos puse in valoare de poze, imaginea cu pagina forumului si "agentul de paza" e super!
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de minzu.nadia Mar Sept 30, 2014 5:03 pm

Da, este poza mea preferata! Sa fi vrut intentionat sa o rog sa stea in cadru, nu cred ca reuseam, dar daca a intrat de bunavoie... Asa-s ele, pisicile! zimbet
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de VarTat Mar Sept 30, 2014 6:38 pm

Mary a scris:Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 21ltzr8

Foarte dragute fotografii, Mary. Felicitari.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de dory Mier Oct 01, 2014 8:48 am

foarte dragute,ce imi plac cutiile tale Mary si setul Faby Reilly al tau Nadia.
dory
dory


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Miha60 Mier Oct 01, 2014 11:48 am

Ce poze frumoase fetelor! O placere sa le admiri!
Da, setul cu orhidee e la mine, pot eu sa garantez ca e lucrat de Nadia, cine altcineva s-ar fi despartit de asa frumuseti?
Imi plac mult mileurile cum sunt ele pozate impreuna dar si pernutele de ace ale lui Mary cu cupcakes!
Va felicit! buchet I love you
Miha60
Miha60


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Mier Oct 01, 2014 6:03 pm

Multumesc, dar va satept si pe voi, crded ca sunteti in timp Idea
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Crissy86 Mier Oct 01, 2014 10:05 pm

De dragul participării pun și eu câteva poze care îmi plac:

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 A2pw1e
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Crissy86 Mier Oct 01, 2014 10:07 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 10qcta9
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Crissy86 Mier Oct 01, 2014 10:20 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 28twge9
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Oct 02, 2014 8:16 pm

Foarte frumoase, Crissy86! thumbs up
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Irina Vin Oct 03, 2014 8:38 am

Inscrierile s-au incheiat.

Felicitari Nadia pentru participare, Crissy si Mary pentru fotografiile foarte luminoase si vesele, din pacate in afara concursului.  bravo

Crissy, lipseste fotografia cu (cel putin) un obiect in fata calculatorului, cu pagina forumului deschisa, deci si fotografiile tale ramin tot hors-concurs.


Pentru ca avem doar o participanta, nu mai este cazul sa votam, Nadia cistiga concursul si va primi ca premiu kitul Lanarte din partea sponsorului nostru [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Felicitari, Nadia!

Mary si Crissy, desi in afara concursului, vor primi si ele cite un premiu de consolare simbolic, oferit de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].

Astept adresele voastre postale prin mesaj privat.

Vom selecta cite o fotografie de la fiecare dintre voi trei pentru viitorul antet al forumului.

Incercam sa oferim sansa cistigarii unui concurs si membrilor forumului care nu cos decit goblen tip tablou, dar si celor care croseteaza, tricoteaza si margelesc, un astfel de concurs a fost si cel prezent. Imi pare foarte rau ca un concurs atit de simplu, practic echivalentul unei tombole, nu a avut mai multi participanti, iar parte dintre cei care si-au anuntat participarea nu au adus si fotografiile promise. Ar fi fost interesant pentru oricine sa faca o fotografie de calitate a unei creatii proprii, cel putin o incercare. Peisajul lucrului de mina romanesc duce mare lipsa exact de aceasta dorinta de a face fotografii cit de cit artistice, pacat, pentru ca am avea ce arata. Este o situatie neasteptata, sa avem premii si sa nu avem participanti si ma simt cit se poate de ciudat. De asemenea, cred ca si pentru concurente ar fi fost binevenita competitia.

Anul acesta nu vom mai organiza concursuri sau tombole, pentru anul viitor insa avem in pregatire concursuri surpriza, la care ne dorim un numar mai mare de inscrieri.



Week-end placut!
Irina
Irina


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de andra Vin Oct 03, 2014 8:58 am

Felicitari fetelor.... thumbs up
andra
andra


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Miha60 Vin Oct 03, 2014 11:38 am

Nadia, felicitari ! buchet Sa stapanesti sanatoasa premiul si sa-l cosi cu placere !Felicitari si pentru Mary si Crissy pentru pozele frumoase ce le-au prezentat! bravo
Miha60
Miha60


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de andra Vin Oct 03, 2014 11:53 am

Crissy86 a scris:Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 28twge9

ce frumos Crissy.....super ...esti inventiva.
andra
andra


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Oct 03, 2014 12:14 pm

rusinat Aoleo! Am castigat un premiu doar din lipsa altor concurente - ce ciudata situatie... scratch

P.S. Sunt, totusi, si mandra si bucuroasa vulpita

Felicitari, Mary!
Felicitari, Crissy86!

Iti multumesc mult, Irina! Sa ne mai bucuri si cu alte initiative de acest gen!
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Vin Oct 03, 2014 1:29 pm

Felicitari Nadia!
Pozele tale sunt foarte frumoase, cu mari sanse der reusita chiar in cazul multor concurentii.
Nici eu nu-mi explic lipsa de partecipare sorry
Multumesc, Petro, dar te rog sa nu te superi pentru ca nu o sa dau adresa, nu vreau sa te bag la cheltuieli, sper sa ne cunoastem personal, anul asta nu am ajuns in Iasi, dar anul viitor cine stie. Sa-mi ti premiul neaparat, or cum o sa-mi lungesc gatul asteptand surpriza ce ajunge la Crissy visez cu ichii desch
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de dory Vin Oct 03, 2014 2:54 pm

Felicitari Nadia pentru premiu.bravo
Mary,Crissy feliciktari pentru postari,deosebite. bravo bravo
dory
dory


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de hyaviv Vin Oct 03, 2014 3:49 pm

felicitari si din partea mea Nadia. Mary..poate ca fiind perioada de vara si implicit de concedii, lumea a uitat de concurs..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de hyaviv Vin Oct 03, 2014 3:51 pm

ce-mi place ratusca de pe imbracamintea pt bebelusi!.. Si de la mary..cutiile! cel mai mult imi plac cutiile
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 2 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum