Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

+15
ioanaviorela
hyaviv
andra
Crissy86
Miha60
dory
crina
Mary
VarTat
aneta
minzu.nadia
duchess
catinca
cherie
Irina
19 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de hyaviv Vin Oct 03, 2014 3:51 pm

ce-mi place ratusca de pe imbracamintea pt bebelusi!.. Si de la mary..cutiile! cel mai mult imi plac cutiile

hyaviv


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Crissy86 Vin Oct 03, 2014 4:47 pm

Nadia și Mary felicitări bravo

Eu cum am spus la începutul postărilor nu am participat pentru premiu, tocmai de aceea nici n-am respectat cerința de a fotografia obiectele în fața calculatorului și chiar nu mă așteptam ca în urma postărilor să câștig ceva. Mă bucur că v-au plăcut și pozicile, deși nu am avut lucrări foarte complexe.

Mulțumiri Irina și Petro:imbratisare:
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de aneta Vin Oct 03, 2014 5:21 pm

Aoleu...jur...chiar am vrut sa particip, insa m-am angajat si nu am mai avuttimp sa ajung sa pozez tablourile unde vroiam; - respective 1-la tara si 1- la muzeul de arta.
rusinat buchet plinge In speranta ca ma veti ierta, eu tot am sa fac pozele si sa le postez aici cand am sa apuc...
Macar de amorul artei, sa vedeti si voi ce pot stoarce din neuron... imbratisare
aneta
aneta


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de ioanaviorela Vin Oct 03, 2014 5:42 pm

felicitari tuturor!
ioanaviorela
ioanaviorela


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de nicoleta Sam Oct 04, 2014 9:05 am

Felicitari!
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Irina Sam Oct 04, 2014 8:32 pm

Aneta, asteptam pozele ole!

Nadia, fotografiile tale sint foarte reusite, si ca aranjamente dar si ca tehnica fotografica, bine incadrate, corect iluminate. Cea cu cescuta de cafea mi-a placut cel mai mult, este un colaj bine realizat si culorile sint senzationale, pare desprinsa dintr-o revista de profil.

De fapt, toate fotografiile voastre au fost deosebite, Crissy intotdeauna a realizat aranjamente delicate, iar Mary, ca de obicei, a venit cu surprize frumos colorate. Si mie mi-a placut de la Mary cel mai mult poza cutiutei (a treia poza), dar dintre obiecte felicitarea cu rochita mi-a mers la suflet, culorile sint exact preferatele mele. Iar de la Crissy, prefarata mea este inimioara ornament, as fi vrut sa fie mai mare poza ca sa o vad mai bine.

Mary, Petro a oferit premiile, dar ea nu mai intra de ceva timp pe forum si nici nu cred ca va intra asa curind, asa ca premiile sint la mine acasa si eu le voi trimite. Deci astept totusi adresa ta prin mesaj privat.
Irina
Irina


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Sam Oct 04, 2014 9:40 pm

Eu nu vroiam sa bag la cheltuiala, nu de alta.
Aneta, poze ole!
Crissy, initial am fost de acord cu tine, dupa insa m-am razgandit, daca participi la un concurs e bine sa vrei sa castigi, te motiveaza nu de alt ceva.
Eu vad tombola pe blogurii iar la bataie sunt puse lucruri..de genul jurubitelor..si un breloc lucrat si e agitatie.
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Camelia Vin Oct 10, 2014 8:22 am

Felicitari tuturor, sunteti minunate.
Camelia
Camelia


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Avram Vin Oct 17, 2014 8:31 pm

Cine a castigat concursul?
Avram
Avram


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Vin Oct 17, 2014 10:13 pm

Nadia e castigatoarea concursului.
Inafara concursului va prezint ornamentele cu suisse broderie.
Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 52nodf
Nu-mi apartin toate, doar cele deja postate..in cadrul concursului.
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Vin Oct 17, 2014 10:14 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 2q3qh42
In cadrul targului de la Vicenza
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Vin Oct 17, 2014 10:15 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 2qdd6bl
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Vin Oct 17, 2014 10:17 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 2i0aelw
Steluta..pozele nu-mi apartin.
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Vin Oct 17, 2014 10:17 pm

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 1jviae
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de andra Vin Oct 17, 2014 11:10 pm

Super....le ai dat pt poza sau cum?
andra
andra


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Sam Oct 18, 2014 2:34 am

Nu de tot, o sa fie vandute toate saculete, ornamente, ce se obtine e peentru o asociatie de parintii ai caror copii au probleme.
E un afis in una din imagini unde explica semificatul acestui copac ornat.
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de dory Dum Oct 19, 2014 10:26 am

frumos gestul Mary.
Imi plac mult ornamentele pt brad si nu numai.
dory
dory


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de LIVIA Dum Oct 19, 2014 11:35 am

Felicitari Mary !
Vrem si poze cu lucrarile ce se vad in spate...
Livia
LIVIA
LIVIA


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Dum Oct 19, 2014 11:49 am

Multumesc rusinat
Aduc noi poze cu copacepul doar daca se posteaza pe fb, in grupul unde sunt inscrisa, nu depinde de mine, eu nu merg sa le vad direct, e departe de mine 550 km dus intor iar astazi e ultima zi.
Am pus poze pentru a arata diferenta, de cum se schimba cusuturile si aspectul lor si in functie de ambient, la mine pe masa nici nu au fost notate.
O poza mai clara culeasa din acceasi sursa. Pe fb e un grup inchis si nu se vad daca nu esti inscris.
Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 34gasut
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de minzu.nadia Dum Oct 26, 2014 2:36 pm

[img]Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Kcjqc9[/img]

Am intrat in posesia premiului zimbet E un model micut 17x12 cm, 24 culori (nuante foarte frumoase, primavaratice), panza unifil - abia astept sa il incep saptamana viitoare, cred ca ii dau de capat destul de repede visez cu ichii desch . Ramane de gandit ce sa fac cu modelul dupa finalizare - exclud din start varianta cu inramarea...
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de dory Dum Oct 26, 2014 10:57 pm

mult spor Nadia,ce dragut e.Poate il faci medalion la o pernuta sau fata de masa.
dory
dory


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Mary Lun Oct 27, 2014 2:07 pm

Nadia, spor!
Il poti folosi pentru capacul unei cuti sau poti faceun saculet Suspect
Mary
Mary


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Miha60 Lun Oct 27, 2014 3:54 pm

Dragalasa modelul, Nadia! Sa-l cosi sanatoasa! thumbs up
Miha60
Miha60


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Irina Lun Noi 10, 2014 9:08 am

Nadia, spor la cusut!
Organizatoarele eu le-am pastrat si s-au dovedit utile la goblenul de la Krif, unde a trebuit sa adun atele din diverse surse.

Sa stii ca n-am uitat ca premiul include si imagini pentru noua tema, e aproape gata - de fapt, mai am doar o imagine de facut. Acum depinde de timpul liber ce-l am, dar sigur o sa fie gata inainte de sarbatori.
Irina
Irina


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Irina Vin Dec 12, 2014 2:37 pm

Voi crea un album cu fotografiile inscrise in concurs si hors-concurs. Deocamdata, inchid topicul pentru ca urmeaza un nou concurs Exclamare
Irina
Irina


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Irina Dum Dec 14, 2014 3:12 pm

Asa cum am promis, am creat albumul foto al concursului, il puteti vizita aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Irina
Irina


Sus In jos

Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile - Pagina 3 Empty Re: Provocarea verii 2014 - fotografiati-va creatiile

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum