Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

+29
rose
popcris72
Corina
Nelik
amicuta
flory
lilianna
Olivia Chirobocea
nicolina
Brindela
ile
Alinuta
michele
katy85
visan13
violin_aur
Mary
hyaviv
duchess
Framemacher
crina stanea
cammy
Crissy86
geta1970
Karm3n
gobelin
Miha60
Oana-T
Irina
33 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de nicolina Dum Feb 20, 2011 2:19 pm

Irina daca am inteles bine trebuie sa postezi aici sa te inscrii , iar pozele sa le pui in galerie , insa cred ca ar fi bine daca ar exista o lista cu cei inscrisi , asa va fi mai usor de urmarit galeria .

Eu doresc suscces tuturor si abia astept sa vad ornamentele .

nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Irina Dum Feb 20, 2011 2:55 pm

Dupa ce se termina inscrierile vom aduna toate modelele participante intr-un singur topic, pentru a le putea vota.

Chiar nici nu-mi imaginez ca tu sa nu participi, Nico! Mai ales cind ma uit la ultimele tale modele ce frumoase au iesit floare
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de nicolina Dum Feb 20, 2011 3:01 pm

Irina eu nu vreau sa promit nimic , daca nu trebuie facuta inscrierea dint timp , ma mai gandesc si vad ce o sa fac .
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de lilianna Dum Feb 20, 2011 6:23 pm

Ingenioasa idee!
Felicitari fetelor care organizeaza concursul!
Felicitari sponsorilor!
lilianna
lilianna


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de flory Dum Feb 20, 2011 7:33 pm

Este o idee super.Indraznesc si eu sa ma inscriu.Aveam cateva idei in minte care doream sa le pun in practica si acum am ocazia.Spor la lucru tuturor.
flory
flory


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Crissy86 Dum Feb 20, 2011 9:33 pm

Olivia Chirobocea a scris: O singura clarificare cer, insa. Trebuie sa fie un singur obiect? Adica se poate sa fie mai multe obiecte mai mici care sa formeze un complex? Mi-a venit o idee si nu as vrea sa o pun in practica intr-un termen strans daca nu se califica... Multumesc!

Când am citit mesajul mi-a venit rău, că eu chiar așa ceva m-am apucat să fac. Sunt pe la jumătatea lucrării. Ar fi culmea dacă ne-am gândit amândouă la același lucru. Oricum, chiar dacă e așa măcar modelul cusut o să difere. Spor la lucru tuturor participanților.
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de amicuta Lun Feb 21, 2011 1:23 am

Minunata ideea. Sper sa imi treaca si mie ceva prin capusorul meu...acum e gol si ma cam rusinez ca nu am nici o inspiratie....dar eu o sa ma straduiesc doamnelor.
amicuta
amicuta


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Nelik Lun Feb 21, 2011 10:55 am

Si eu le doresc mult succes tuturor participantilor.
avatar
Nelik


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Corina Lun Feb 21, 2011 11:33 am

Felicitari organizatorilor, multumiri Goblenart si multa bafta participantilor.Spor la goblenit !
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Olivia Chirobocea Lun Feb 21, 2011 4:44 pm

Crissy, in mod sigur vor fi diferite. Modele mele sunt inventia mea, adica le-am desenat eu personal mai intai si apoi le transpun pe panza. Deci.. nu cred ca va fi exact la fel. Plus ca eu nici nu stiu daca voi reusi sa termin la termen pentru ca nu prea am timp. O sa fie interesant oricum... lumea se pare ca lucreaza intens la aceste ornamente zambet. Succes tuturor!
Olivia Chirobocea
Olivia Chirobocea


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de violin_aur Lun Feb 21, 2011 5:03 pm

Asa fetelor cu spor, cu spor! numai eu stau si astept pe madam Inspiratia, dar vine ea si la mine uite acusica... face cu ochiul si vin si eu din urma sontac, sontac! hahaha
violin_aur
violin_aur


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de popcris72 Mar Feb 22, 2011 5:00 am

ma inscriu si eu ...sa vedem ce va iesi
popcris72
popcris72


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de rose Mar Feb 22, 2011 6:42 pm

Multumesc frumos pentru invitatie.
Ideea este foarte draguta si doresc mult succes organizatorilor. Iar participantelor inspiratie si sa realizeze minuni![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

rose
rose


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Brindela Mier Feb 23, 2011 1:50 pm

Pfiu ! Văd că vă înscrisărăti numa una și una...spuma spumelor...cum mă voi compara eu cu cineva care a mai făcut ornamente când eu nu făcui nici unul pană acum...Si nici nu m-am apucat încă...am prea multe idei și nici una nu-mi dă ghes mai tare... hi hi hi
Amu, bre, să recapitulăm...deci poz(n)nele nu le punem decât în galeria personală pe data de 15 martie, ai ? Pân-atunci, ciocu' mic și joc de glezne, hm ? hahaha
Pe.Seu. : Începu a-mi fi frică, bre, vă spui drept, începu a-mi fi frică...pății precum comandantu' al' de ceru pantalonii maro și-o damigeana de vin... ris
Brindela
Brindela


https://www.facebook.com/artandjoybrindy

Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Sara Mier Feb 23, 2011 2:37 pm

Felicitari organizatorilor acestui concurs,frumoasa ideea ,tentante premiile dar m-ati luat pe nepregatite,in sensul ca ma aflu undeva in inima muntelui(zona Intorsura Buzaului)unde ne petrecem iernile si o parte din celelalte anotimpuri,prin urmare imi lipsesc cele necesare pentru lucru, tinand cont ca nu am decat o idee pentru asta si nu vreau sa renunt la ea nici in ruptul capului.Asadar las sa imi scape pasarea din mana pentru cioara de pe gard,cioara fiind un potential concurs anul viitor.Mult succes tuturor concurentilor! ole!
Sara
Sara


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de ANIKO Mier Mar 02, 2011 1:38 pm

M-am gandit sa ma inscriu si eu.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Mar 11, 2011 8:02 pm

Luati-ma si pe mine cu voi daca se poate.Pe 15 vin si eu cu pozele, da?
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Irina Lun Mar 14, 2011 5:36 am

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Dashbo10
Am consultat cronometrul mixta Mai sint doua zile in care va puteti inscrie!
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Crissy86 Lun Mar 14, 2011 1:34 pm

Care e ultima dată de postare a pozelor în galerii? Am mai citit regulamentul de câteva ori, dar nu pricep. Scrie așa: până pe 15 martie cel târziu se vor posta poze, iar de pe data de 15 martie se va începe votarea. Deci care e ora limită?
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de ANIKO Lun Mar 14, 2011 1:47 pm

Irina a scris:...pina pe 15 martie se poate inscrie oricine. Pe 16 martie ora 00:00 inchidem acest topic, si ne uitam in galeriile celor care au postat aici. Cei care lucreaza pentru concurs insa nu posteaza aici, nu vor fi luati in considerare, oricit de frumoase ornamente ar posta in galerii. Cei care au postat aici insa pina pe 15 martie ora 23:59:59 nu afiseaza nimic in galerii, vor fi descalificati si nu vor mai putea posta ulterior, nici macar cu o zi intirziere. Situatiile speciale - cei care pleaca din localitate de exemplu, si nu vor putea pune pozele in termen, le au gata insa nu vor sa le deconspire pina vine termenul, vor putea sa ne trimita noua prin PM inainte de 15 si noi le vom afisa in galerii pe 15, impreuna cu o captura de ecran a mesajului privat, pentru a nu exista dubii asupra datei la care au fost trimise.

Dupa mine 15 martie ora 23;59;59 !
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Crissy86 Lun Mar 14, 2011 1:51 pm

Merci de răspuns. Și eu ziceam la fel, dar vroiam să mă asigur.
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de nicolina Lun Mar 14, 2011 5:12 pm

Ma inscriu si eu , sper sa apuc azi sa-l cos bataie bataie
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Crissy86 Lun Mar 14, 2011 5:23 pm

Azi spaima Spor la treabă și mult succes!!!!!!
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Irina Lun Mar 14, 2011 6:25 pm

Wow! Sa ai mult spor Nico!! ole!
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de nicolina Lun Mar 14, 2011 6:32 pm

Multumesc draga mea , sa nu va asteptati la nu stiu ce minune . face cu ochiul
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Irina Mar Mar 15, 2011 8:27 am

Azi e ultima zi, va rog sa incepeti sa postati pozele in galeriile voastre! Nu uitati de poza linga monitorul calculatorului!
Pe locuri! Fiti gata!Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Monti-10
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum