Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

+29
rose
popcris72
Corina
Nelik
amicuta
flory
lilianna
Olivia Chirobocea
nicolina
Brindela
ile
Alinuta
michele
katy85
visan13
violin_aur
Mary
hyaviv
duchess
Framemacher
crina stanea
cammy
Crissy86
geta1970
Karm3n
gobelin
Miha60
Oana-T
Irina
33 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 4 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Irina Mar Mar 15, 2011 8:27 am

Azi e ultima zi, va rog sa incepeti sa postati pozele in galeriile voastre! Nu uitati de poza linga monitorul calculatorului!
Pe locuri! Fiti gata!Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 4 Monti-10

Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 4 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de cherie Mar Mar 15, 2011 11:11 pm

Ma alatur si eu celor care asteapta cu interes lucrarile inscrise la concurs si doresc tuturor participantilor spor la lucru.
cherie
cherie


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 4 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de nicolina Mar Mar 15, 2011 11:26 pm

Eu am crezut ca vii cu un model . bataie
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 4 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Irina Mier Mar 16, 2011 2:44 am

O sa inchid acum topicul si miine o sa deschidem unul nou pentru votarea cistigatorilor. O sa adunam toate modelele si o sa le numerotam, ca sa puteti vota mai usor, sa nu trebuiasca sa umblati din galerie in galerie.
pupici
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro - Pagina 4 Empty Re: Concurs aniversar - sponsor www.goblenart.ro

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum