Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

+20
nicolina
Miha60
crina
hyaviv
ginabreazu
Lili
dory
minzu.nadia
valkia
Crissy86
carro9
Liliana_ct
nicoleta
katy85
ANIKO
Irina
Mary
iulia
filipcarol
michele
24 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Joi Oct 24, 2013 9:31 pm

URAAA, revine laluna..... fusei si eu sa cumpar umplutura si... au niste pungi imense..si am renuntat. e drept ca nu am fost decat la un magazin din 3 ..dar..avand in vedere ca mai e timp.. nu m-am grabit sa merg si la celelalte sa caut..

hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de nicoleta Joi Oct 24, 2013 9:39 pm

Irina, asta da veste buna. Iti multumesc.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de ginabreazu Vin Oct 25, 2013 8:21 am

Irina,o veste mai buna despre revenirea domnisoarei LALUNA,,cred ca nu ai fi putut sa dai,eu una ma bucur din tot sufletul si cu mare drag o astept sa vad ce a mai lucrat dar si sa o cert,mie chiar imi era dor de prezenta ei:dansez: dansez 
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de dory Vin Oct 25, 2013 9:12 am

Irina o surpriza mai placuta chiar nu puteai sa ne dai.Ma bucur ca se reintregeste familia noastra.
Laluna iti zic de pe acum'Bun venit". imbratisare 
dory
dory


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de delia Vin Oct 25, 2013 9:20 am

Tuturor ne lipseste Laluna si ma bucur si eu alaturi de voi pentru reintoarcerea ei. dansez 
Stiu ca data limita de inscriere era 24, dar din cauza unor probleme in familie am si uitat in ce data suntem. Daca nu e prea tarziu, cu mare drag m-as inscrie alaturi de voi la acest schimb. Nici eu n-am lucrat niciodata asa ceva, dar sper ca voi reusi. Timp este suficient si avem de unde ne inspira, asa ca "pe cai".
Mult spor tuturor.
delia
delia


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Liliana_ct Vin Oct 25, 2013 9:23 am

Irina, intoarcerea Lalunei este o veste foarte buna, ma bucur mult. Stiu ca este venita in tara la mama ei.
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de filipcarol Vin Oct 25, 2013 11:09 am

Ce ma bucur ca nu ne-a uitat Laluna! Mi-era dor de postarile ei...
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Vin Oct 25, 2013 3:07 pm

Delia, cred si sper sa se rezolve dorinta ta...si eu abia astept sa o" revad" pe lalu..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de minzu.nadia Lun Oct 28, 2013 2:10 pm

Daca tot a fost data limita de inscriere 24 oct, de ce nu anuntati perechile mai degraba de 1 noiembrie? Ca eu nu mai am rabdare si curiozitatea ma omoara Te rog!!! 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Lun Oct 28, 2013 2:13 pm

hahahaha nadia..si eu sunt tare curioasa cine imi va fi pereche pt schimb...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Mary Lun Oct 28, 2013 2:41 pm

Vine vine...vestea..e pe drum hahaha 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Lun Oct 28, 2013 2:48 pm

ris  vestea e pe drum.. se vede treaba ca pana ajunge la mine.. mai e, ca daca pleaca de la caldura care e la mary fara haine groase.. tre sa se opreasca pe drum sa-si cumpere ca pana la usa mea, se congeleaza si ramane blocata in trafic..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Mary Lun Oct 28, 2013 2:53 pm

Daca tot sunt intrusa hahaha  nu imi pot lasa asa colegele, va spun ca zarurile au fost aruncate hi hi hi  dar e nevoie de un pic de rabdare pentru a le da timp de scris regulamentul care trebuie sa insotesca schimbul.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Lun Oct 28, 2013 2:55 pm

aoleu.. vine cu regulament.. hm....saraca, mai cara si bagaje..hi hi hi 
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de minzu.nadia Lun Oct 28, 2013 2:57 pm

Regulament si aici??? bataie  Birocratie in toate sferele vietii de azi hi hi hi 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Mary Lun Oct 28, 2013 3:00 pm

Normal, Nadia, ca nu o sa le primesc eu pe toate..trebuie sa stim cui sa le trimitem hahaha 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de carro9 Lun Oct 28, 2013 4:28 pm

Haide tu, Mary, arunca o privire pe furis si zi-mi si mie cu cine am picat. Stii ca stau prost cu rabdarea. Hai ca nu ne aud sefele, Irina zici ca scrie la regulament, Michelle sigur nu s-a trezit.

Jur ca te adapostesc la mine daca te iau la fuga hahaha 
carro9
carro9


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de dory Lun Oct 28, 2013 4:30 pm

Abia astept sa vad cu cine fac schimbul visez cu ichii desch 
dory
dory


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de michele Lun Oct 28, 2013 6:06 pm

nu-nu! M-am trezit, nu scapati de mine asa usor!!!!hahaha  Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 M72



Aveti putintica rabdare... acus vine si lista. Pana atunci va invit la o cafea
michele
michele


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de filipcarol Lun Oct 28, 2013 6:36 pm

Vaiiiii acum am vazut si eu....astept astept, imi rod unghiile hahahaha. Sunt curioasa si eu, chiar ieri am hotarat ce sa mai pun in pachetel ca asa ati zis, ca mai avem voie cu un obiect. Daca trimitem si o felicitare de carton se pune tot ca obiect sau e voie? Adica doua obiecte si o felicitare? zimbet 
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de michele Lun Oct 28, 2013 7:00 pm

Felicitarea de carton (nu cusuta de noi) nu e considerata obiect in plus. Nu e o cerinta a schimbului dar probabil mai sunt printre noi fete care vor dori sa scrie cateva randuri perechii...
michele
michele


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de nicoleta Lun Oct 28, 2013 7:42 pm

Si eu sunt cu ochii pe topic. face cu ochiul 
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de filipcarol Lun Oct 28, 2013 7:47 pm

Da, doar de carton, nu cusuta. Ma gandeam ca ar fi frumos ca tot vine Craciunul...
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Irina Lun Oct 28, 2013 10:08 pm

Delia, eu te inteleg cel mai bine, si mie mi se intimpla sa ma iau cu problemele si sa nu mai realizez nici in ce zi sint. De aceea, desi ai depasit termenul de inscriere, am gasit si pentru tine o solutie de compromis.
Deocamdata o sa ramii ca rezerva, in caz ca se va retrage cineva din varii motive, o sa ii iei locul. Iar daca nu se retrage nimeni, vom gasi o solutie incit sa poti participa la un schimb privat. Daca ai alte neclaritati, te rog sa discutam prin PM, pentru ca voi inchide acest topic.


Am facut tragerea la sorti si urmeaza sa anuntam rezultatele in seara asta. dansez 
Asa ca acest subiect va fi inchis si vom continua toate discutiile, poate aveti si alte intrebari, imediat ce va fi anuntata lista. pupici 
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 5 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum