Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

+20
nicolina
Miha60
crina
hyaviv
ginabreazu
Lili
dory
minzu.nadia
valkia
Crissy86
carro9
Liliana_ct
nicoleta
katy85
ANIKO
Irina
Mary
iulia
filipcarol
michele
24 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Sam Oct 19, 2013 6:28 pm

dragelor..desi am zis ca astept pana duminica..m-am gandit: particip si eu la schimb!!!

hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Irina Sam Oct 19, 2013 6:40 pm

Uraaaa! I love you 

M-as bucura sa se hotarasca si Miha sa participe ura 
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de dory Sam Oct 19, 2013 9:09 pm

ce fain Vyv ca participi si tu,hai Karmen ca nici eu nu am cusut nici unul pana acum dar nu are cum sa nu iasa in cel mai rau caz il facem pernita zambet hahaha 
dory
dory


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Mary Sam Oct 19, 2013 9:34 pm

Nu stiu daca treceti toate pe la topicul cu biscornu..va pun aici o poza cu un biscornu, montat pernuta, care nu are nimic de invidiat altor biscornu.
Image Hosted by ImageShack.us
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de nicolina Sam Oct 19, 2013 10:00 pm

Irina multumesc de raspuns , ma inscriu si eu asa am motiv sa cos ceva .
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Irina Sam Oct 19, 2013 10:13 pm

Ma bucur mult, Nico! dansez 
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Dum Oct 20, 2013 5:52 am

aoleu dory pai tu crezi ca eu am facut vreodata vreun biscornu? nooo, experimentez si eu, cu aceasta ocazie..sper ca partenera mea sa nu fie dezamagita cand il va primi..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de ANIKO Dum Oct 20, 2013 8:39 am

Ce-mi place...ne inmultim...dansez 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de cristi21 Lun Oct 21, 2013 11:43 am

Ma inscriu si eu, am scotocit netul si am ales modelul, sper sa nu ma fac de ras. Ma simt ca in copilarie cand pregateam cu manuta mea cadourile pt. parinti.
cristi21
cristi21


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de nicoleta Lun Oct 21, 2013 1:11 pm

Tot dau tarcoale topicului si tot ma codesc. Asteptam sa termin primul biscornu de proba inainte de a ma inscrie, dar acul meu e cam ruginit si merge greu.rusinat 
Ma puteti trece si pe mine pe lista. Sper ca ma voi descurca.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Mary Lun Oct 21, 2013 1:57 pm

Bine ai venit, Nicoleta!
Cristi, ma bucur sa te vad incantata de realizarea unui biscornu.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de dory Lun Oct 21, 2013 2:34 pm

cu cat suntem mai multe va fi mai frumos si interesant schimbul.
dory
dory


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de minzu.nadia Lun Oct 21, 2013 9:50 pm

Dory, ai dreptate - intriga creste visez cu ichii desch 

Irina, cred ca va fi cayul sa deschizi in galerie un album aparte dedicat biscornu-urilor 'calatoare' care au participat la schimb. Eu abia astept sa se faca tragerea la sorti zimbet 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de ginabreazu Mier Oct 23, 2013 8:48 am

O intrbare,cind vom sti persoana destinata de a face schimbul ?zimbet 
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Irina Mier Oct 23, 2013 8:53 am

Gina, perechile se vor stabili dupa ce se termina inscrierile, adica saptamina viitoare.

Nadia, o sa deschidem un topic special pentru schimb, acesta este doar pentru inscrieri.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Lili Joi Oct 24, 2013 12:15 pm

Hai sa nu mai aman cu inscrierea mea ...
Contati si pe participarea mea . Acum va intreb , daca va iesi numar impar de inscrieri cum facem cu imperecherea scratch ?
Lili
Lili


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de dory Joi Oct 24, 2013 12:57 pm

Tragem la sort si una face 2,macar cine este norocoasa o sa aibe 2 amintiri dragi. hahaha 
dory
dory


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Liliana_ct Joi Oct 24, 2013 2:43 pm

Daca sunt numar impar de inscrieri, ma retrag eu.
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Oct 24, 2013 2:47 pm

Fetelor, nu trebuie sa se retraga nimeni! Pot sa fac eu doua biscornu daca avem un numar impar de participanti - asa, ca solutie de rezerva :-)
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Mary Joi Oct 24, 2013 2:58 pm

Nu e motiv de retragere pentru nimeni numarul impar.
Avem plan de rezerva zambet
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de filipcarol Joi Oct 24, 2013 3:22 pm

Haha mai killareste nadia un animal de plus...
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de alina Joi Oct 24, 2013 4:10 pm

Of, hai ca uite vine si planul de rezerva hahaha  ma bag si eu si suntem ok atunci! Pupici 
alina
alina


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Oct 24, 2013 5:18 pm

filipcarol a scris:Haha mai killareste nadia un animal de plus...
hahaha  Ba nu, deja am vandalizat o ratusca de plus - imi ajunge umplutura din interiorul ei pentru vreo cateva duzine de biscornu (Carolina, fara sa vreau suna a film horror hi hi hi )
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Irina Joi Oct 24, 2013 8:25 pm

Alina, Lili, ce ma bucur ca v-ati inscris! I love you 


Avem si o participare surpriza... Suspansul creste... batai de tobe...

LALUNA!!!!!!!!!!!!!!

Din pacate nu poate sa intre pentru ca nu are internet o perioada, fiind in tara, dar m-am grabit sa va anunt, cu acordul ei. dansez
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Oct 24, 2013 8:40 pm

Urrraaa! Asta da - aroma de Craciun! noroc  ura  Se reintregeste frumoasa noastra familie ole! 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de hyaviv Joi Oct 24, 2013 9:31 pm

URAAA, revine laluna..... fusei si eu sa cumpar umplutura si... au niste pungi imense..si am renuntat. e drept ca nu am fost decat la un magazin din 3 ..dar..avand in vedere ca mai e timp.. nu m-am grabit sa merg si la celelalte sa caut..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 4 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum